Комплект картриджів Ecosoft 4-5

Article: 0230
У наявності
1,489 грн.
1,330 грн.
Купить в 1 кликОплата
Наличный, Безналичный, Наложенный платеж.

Доставка
ОТ 1499 грн. - БЕСПЛАТНО* ПО УКРАИНЕ и Киеву.
ДО 1499 грн. - по тарифам службы перевозчика.
Курьер Киев - 99 грн.

Гарантия
14 дней -обмен/возврат без вопросов.
5 лет гарантии на фильтр.*


Опис

Комплект для заміни мембрани і Посткарбон в фільтрах з використанням зворотноосмотичної фільтрації. Підходить до фільтр-систем різних виробників.

Мембранний елемент виготовляється світовим лідером виробництва обратноосмотічеськіх мембран компанією DOW (США).
Мембрана - головний елемент фільтр-систем на основі зворотного осмосу. Якість саме цього елемента є вирішальним для якості очищення води.
Мембрани компанії Dow мають ряд переваг - великий робочий діапазон pH (стійкість до руйнування), підвищена продуктивність завдяки збільшеній активній поверхні (на 15% більше, ніж у аналогів), безперервна структура (відсутність "слабких місць"), підвищена стійкість (збільшений ресурс роботи ).
Досвід показує, що мембрани Filmtec компанії Dow - надійний фундамент для довговічною і ефективної роботи фільтра. Всі оригінальні мембрани Filmtec захищені голографічними наклейками.

Вугільний постфільтр
Картридж-посткарбон призначений для поліпшення органолептики очищеної води. Він виготовлений із високоякісного спресованого активованого вугілля зі шкаралупи кокосових горіхів. Під час проходження через постфільтр очищена вода покращує свій смак і запах. Внаслідок цього ви п'єте воду, яку можна порівняти з водою з природних джерел.

Характеристики

Очищення (вид забруднення)Сероводород, Железо, Вирусы и бактерии
продуктивність мембрани50 GPD / 190 л./сутки
Країна виробникУкраина
Термін служби, міс.9-12
Тип водиДля холодной
брендEcosoft

User reviews(0)

Up