Віруси і вода

26 июня 2020

   Сьогодні про віруси чути мало не з кожної праски, хоча повинно було б чути з кожного питного фільтра, адже вода – середовище існування для багатьох небезпечних інфекційних збудників, наприклад, холери. Кишкові інфекції, легіонери, криптоспоридії, псевдомонади, аденовіруси… живуть саме в воді. Хлорування і підігрів води не завжди їх знищує і, навіть, деякі пристосувалися виживати і вдосконалюватися в некомфортних для себе умовах. Тому і лікувати хвороби, які вони викликають, набагато важче.

   Віруси не лише навколо нас, але і всередині нас. Кожна людина має до 2 кг вірусів і бактерій в своєму організмі. А далі страшніше – в наших ДНК 8% займають ендогенні ретровіруси!

   Страшно і безпросвітно? А можна на все подивитися з іншого боку: віруси і бактерії були, є і будуть… Вони разом з людством тисячі років і якби могли б нас знищити, то давно вже це зробили б. За цей час людство навчилося застосовувати віруси в якості ліків, розробило вакцини і, скажемо більше, завдяки ретровірусам ми не відкладаємо яйця. Так, так! Саме завдяки здатності зливати клітини, запозиченої в вірусів, виник шар плаценти синцитій, який захищає плід від атак клітин матері. Згадуючи небезпечні бактерії – подумайте і про смачний йогурт, адже без них його не було б.

   Найефективніший метод боротьби з вірусами – міцний імунітет в здоровому тілі. Вакцинація допомагає нашому організму набути правильного імунітету. Гігієна попросту не дає потрапити в організм надто великій кількості вірусів, бактерій і мікробів. Здоровий спосіб життя, корисна їжа і чиста вода – основа вашого здоров’я. Нагадаємо, що ми на 55-75% складаємося з води. Вода – середовище для всіх біохімічних реакцій в організмі, теплоносій і розчинник.

   Висновок очевидний – чистими мають бути не лише руки, але й вода, яку ми споживаємо. І, очевидно, що ми допоможемо Вам підібрати систему очистки води в відповідності з Вашими побажаннями, потребами і можливостями.

Ви піклуєтесь про себе і близьких, а ми – про Вас!