Фільтр зворотного осмосу Platinum Wasser PLAT-F-NEO7

У наявності

0 грн.
Купить в 1 кликОплата
Наличный, Безналичный, Наложенный платеж.

Доставка
ОТ 1499 грн. - БЕСПЛАТНО* ПО УКРАИНЕ и Киеву.
ДО 1499 грн. - по тарифам службы перевозчика.
Курьер Киев - 99 грн.

Гарантия
14 дней -обмен/возврат без вопросов.
5 лет гарантии на фильтр.*


Опис

Система молекулярної фільтрації води на основі зворотного осмосу з 3-ступінчастою попередньої фільтрацією і 3 картриджами постфільтраціі. Система Neo 7 містить мінералізаціонний картридж, заповнений натуральним (подрібненим і просіяний) кальцитом (CaCO3). Розчинення кальциту в воді регулює pH і його рівновагою з вуглекислим газом.

переваги:

  • європейське сировину
  • Твіст-ін технологія
  • Не потрібно ніяких додаткових інструментовдля заміни картриджа
  • Заміна картриджа тільки продуктами Platinum Wasser Neo

Перші три етапи - це блок попереднього очищення. Спочатку вода потрапляє на картридж з поліпропіленової нитки, який утримує зважені частинки, розмір яких більше 5-ти мікрон. Потім йде вугільний картридж. він усуваєорганіку, хлор, проводить попереднє поліпшення смаку води. Потім встановлений двоступеневий картридж - він наповнений поліпропіленової ниткою і активованим вугіллям. Такий картридж проводить додаткову доочищення води від суспензій і органіки, хлору.

Основа системи - мембрана зворотного осмосу. вона проводитьочистку на молекулярному рівні, Усуваючи всі види забруднювачів. Вода розділяється на два потоки - чиста направляється в накопичувальний бак, а концентрат домішок зливається в накопичувальний бак.

Після того, як користувач відкриє кран з водою, вона пройде ще три етапи очищення. Спочатку потрапить на вугільний фільтр поста, на якому виконується зміна органолептичних властивостей. Вода стає смачнішою, свіже. потім -мінералізатор, що насичує воду корисними для організму мінералами. Це калій і кальцій, натрій і магній.

Останнім йде біокерамічний картридж, наповнений спеціальнимикульками з глини і турмаліну. Він змінює структуру води, робить її більш корисною для організму. Вода відмінно зберігає здоров'я людини. Крім того, турмалінові кульки випромінюють інфрачервоні промені, які надають воді певну м'якість, роблять її корисною для клітин організму.

Фільтр поставляється в комплекті з накопичувальним баком і подвійним краном. Такий кран має дві ручки - одна активує подачу просто очищеної води. Її рекомендується використовувати для приготування їжі, напоїв. Друга ручка активує подачу води, що пройшла мінералізатор і біокерамічний картридж. Таку воду рекомендується пити в чистому вигляді.

Також в комплекті поставляється повний набір кріпильних елементів, дренажних трубок, що забезпечують повноцінний монтаж системи.

Характеристики

механічна фільтраціяДа
пом'якшенняДа
Розміщення фільтраПод мойкой
Продуктивність мембрани, л. /Год12
Очищення (вид забруднення)Механические примеси, Хлор, Жесткость, Сероводород, Железо, Вирусы и бактерии, Минерализатор
Обсяг накопичувального бака, л8
продуктивність мембрани75 GPD / 284 л./сутки
Країна виробникГермания
Тип картриджаПолипропиленовый, Угольный, Угольный пост-фильтр, Минерализатор
Кількість ступенів очищення7
Тип фільтраОбратный осмос
брендPlatinum Wasser

User reviews(0)

Up