Фільтр зворотного осмосу Platinum Wasser NEO6 PLAT-F-NEO6

У наявності

0 грн.
Купить в 1 кликОплата
Наличный, Безналичный, Наложенный платеж.

Доставка
ОТ 1499 грн. - БЕСПЛАТНО* ПО УКРАИНЕ и Киеву.
ДО 1499 грн. - по тарифам службы перевозчика.
Курьер Киев - 99 грн.

Гарантия
14 дней -обмен/возврат без вопросов.
5 лет гарантии на фильтр.*


Опис

Фільтр зворотного осмосу Platinum Wasser NEO 6 PLAT-F-NEO 6 - розроблений фахівцями відомого у всьому світі німецького виробника Bluefilters. Компанія пропонує споживачам високоякісні очисні системи, виготовлені з якісних і безпечних матеріалів. Такі фільтри подарують не тільки чисту, але і смачну воду, придатну для пиття без попереднього кип'ятіння.

Platinum Wasser NEO 6 PLAT-F-NEO 6 характеризується компактністю, він поміщається під мийкою і оснащений подвійним краном, що дозволяє споживачам отримувати або просто очищену воду, або мінералізовану (в залежності від потреб - для приготування їжі досить просто очищеної, а для пиття в сирому вигляді краще вибирати мінералізовану).

На першому етапі очищення використовується поліпропіленовий картридж, що усуває зважені частинки, розмір яких більше 5 мікрон.

На другому етапі використовується картридж, наповнений гранульованим активованим вугіллям - він бореться з хлором і органиков.

На третьому етапі використовується комбінований картридж з поліпропіленової ниткою і активованим вугіллям - він усуває залишки хлору і дрібних зважених часток, навіть важкі метали.

На четвертому етапі проводиться тонке очищення за допомогою мембрани зворотного осмосу - вона усуває забруднювачі на молекулярному рівні. В тому числі, бореться з бактеріями, мікробами і т.п. Очищена вода прямує в накопичувальний бак, а концентрат забруднювачів зливається в каналізаційний стік.

П'ятий етап - ще один вугільний фільтр. Він покращує органолептичні властивості води, робить її смачніше і свіже, усуває ймовірний неприємний аромат.

Останній етап - це мінералізатор, що насичує воду корисними для людського організму мінералами. Щодоби фільтр здатний очищати до 285 літрів води.

Обсяг накопичувального бака - 8 літрів. Цього достатньо, щоб забезпечити вас чистою водою.

В комплекті - подвійний кран і набір комплектуючих і сполучних матеріалів для якісного монтажу системи очищення.

Для нормальної роботи і ефективного очищення тиск води в трубопроводі повинна становити не менше 2,8 атмосфер. В іншому випадку слід встановити спеціальний насос, який буде нагнітати тиск.

Термін служби картриджів залежить від їх спрямованості. Перші три картриджа необхідно міняти кожні півроку. Мембрану зворотного осмосу - раз в 2-3 року, а вугільний фільтр поста і мінералізатор щороку.

Характеристики

механічна фільтраціяДа
пом'якшенняДа
Розміщення фільтраПод мойкой
Продуктивність мембрани, л. /Год12
Продуктивність л /добу280
Очищення (вид забруднення)Механические примеси, Хлор, Жесткость, Сероводород, Железо, Вирусы и бактерии, Минерализатор
Обсяг накопичувального бака, л8
мінералізаціяЕсть
продуктивність мембрани75 GPD / 284 л./сутки
Країна виробникГермания
Тип картриджаПолипропиленовый, Угольный, Минерализатор
Кількість ступенів очищення6
Тип фільтраОбратный осмос
брендPlatinum Wasser

User reviews(0)

Up