Фільтр зворотного осмосу PLAT-F-NEO 7 BOX Platinum Wasser

У наявності

0 грн.
Купить в 1 кликОплата
Наличный, Безналичный, Наложенный платеж.

Доставка
ОТ 1499 грн. - БЕСПЛАТНО* ПО УКРАИНЕ и Киеву.
ДО 1499 грн. - по тарифам службы перевозчика.
Курьер Киев - 99 грн.

Гарантия
14 дней -обмен/возврат без вопросов.
5 лет гарантии на фильтр.*


Опис

Platinum Wasser NEO 7 BOX - високоякісна компактна система зворотного осмосу в закритому корпусі від німецького виробника. Система - з мінералізатором і биокерамическим картриджем, встановлюється під мийкою і на мийку виводиться окремий питної кран. Тип картриджів - швидкознімний Twist-in.

Система Platinum Wasser NEO 7 BOX має 7 ступенів очищення:
1. Механічне очищення 5 мкм. Картриджем затримується основна частина механічних домішок (іржа, пісок, осад і т.п.)
2-3. Двоступенева очистка за допомогою комбінованого картриджа з поліпропіленової нитки і активованого вугілля. Картридж доочищають воду від решти механічних домішок, видаляє з води хлор і органічні домішки, свинець та інші токсичні важкі метали.
4. Основна очищення за допомогою мембрани зворотного осмосу на 75 GPD. Мембрана видаляє всі забруднення у воді, аж до бактерій і вірусів. Тому можна бути впевненим в якості води, яку Ви будете пити.
5-6. Комбінований картридж (вугільна очистка і мінералізація). Картридж доочищають воду після накопичувального бака, покращує її смакові якості, а також насичує воду корисними мінералами.
7. Біокерамічний картридж. Усередині знаходяться керамічні кульки з природного мінерального турмаліну, який викликає резонанс серед води і органічних молекул. FIR-промені активують обмін речовин, усувають негативні іони, забезпечуючи природні здібності до підвищення імунітету організму. Коригується рівень рН води.

Мембрана на 75 GPD дозволяє отримувати до 12 л на годину чистої питної води. А наявність пластикового накопичувального бака на 12 л (робочий об'єм 8-9 л) дозволяє мати постійно чисту воду в запасі.

Терміни заміни картриджів в системі Platinum Wasser NEO 7 BOX:
Перші два картриджі передфільтрації необхідно міняти в середньому 1 раз в 6 місяців, вугільний фільтр поста-мінералізатор і біокерамічний картридж - 1 раз на рік, мембрану зворотного осмосу - 1 раз в 2-3 року.

Попередня фільтрація заснована на ексклюзивних закручуємо технологічних картриджах, які збільшують пропускну здатність фільтрації. Крім того, їх інноваційна конструкція дозволяє легко замінювати картридж без необхідності використання ключа.

У комплектації фільтра, крім самої системи з картриджами, йде пластиковий накопичувальний бак (робочий об'єм 8-9 л), питної кран в стилі Модерн і повний комплект для підключення фільтра з системі водопроводу.

Для правильної роботи німецького фільтраPlatinum Wasser NEO 7BOXнеобхідно, щоб входить тиск води було не менше 2,8 атм. Якщо буде менше, тоді необхідно вибирати систему з насосом або докуповувати в подальшому насос окремо.

Характеристики

механічна фільтраціяДа
пом'якшенняДа
Розміщення фільтраПод мойкой
Продуктивність мембрани, л. /Год12
Очищення (вид забруднення)Механические примеси, Хлор, Жесткость, Сероводород, Железо, Вирусы и бактерии, Минерализатор
Обсяг накопичувального бака, л8
продуктивність мембрани75 GPD / 284 л./сутки
Країна виробникГермания
Тип картриджаПолипропиленовый, Угольный
Кількість ступенів очищення7
Тип фільтраОбратный осмос
брендPlatinum Wasser

User reviews(0)

Up