Система зворотного осмосу Raifil з насосом Gletcher 6+

Article: 01.04
У наявності

5,500 грн.
Купить в 1 кликОплата
Наличный, Безналичный, Наложенный платеж.

Доставка
ОТ 1499 грн. - БЕСПЛАТНО* ПО УКРАИНЕ и Киеву.
ДО 1499 грн. - по тарифам службы перевозчика.
Курьер Киев - 99 грн.

Гарантия
14 дней -обмен/возврат без вопросов.
5 лет гарантии на фильтр.*

С этим товаром идет подарок

Опис

Нова лінійка фільтрів серії Gletcher, розроблена ТМ Raifil Ukraine. Системи фільтрації води даної серії збираються в Україні з комплектуючих виробництва Тайвань і Китай, які мають відповідні сертифікати якості.

переваги:

1. Металевий кронштейн - витримає навантаження, яка буде додаватися Вами при зміні картриджів (пластикові кронштейни можуть зламатися при відкручування колб);
2. Пластиковий бак КОРИСНОЇ обсягу 7,5 літра - не дивлячись на свій компактний вигляд і мінімум займаного місця під мийкою, забезпечить Вас достатнім запасом очищеної води;
3. Прозора перша колба - дозволяє своєчасно змінювати поліпропіленовий картридж (у міру його забруднення) і не потрібно для моніторингу рівня забрудненості картриджа кожен раз розкручувати для цього колбу.
4. Колби фільтра з двома кільцями ущільнювачів - додатковий захист від протікання;
5. Всі фітинги, якими комплектується система, оснащені подвійним кільцем ущільнювача - додатковий захист від протікання;
6. Під час користування в попередньому очищенні активованого пресованого і гранульованого вугілля високої якості (виробництва Тайвань) надійно захищають обратноосмотічеськую мембрану від згубного впливу Хлора, який використовується в системах очищення міського водопроводу. Це продовжує термін служби мембрани і економить витрати на її покупку;
7. Подвійний кран для подачі очищеної і мінералізованої води - з керамічним перемикачем;
8. Зворотньоосмотична мембрана Raifil 1812-50 Gal - проведена в Кореї і забезпечує очистку води на 99% видаляючи всі шкідливі домішки, в тому числі бактерії і віруси;
9. Мінералізатор Gletcher - збагачує воду корисними мінералами.

Ступені очищення:

1. 1-я стадія: Механічний фільтр 10 мкм. PP (SC-10-10)
Картридж виготовлений на основі поліпропілену високої щільності. Видаляє окислене залізо (іржу), частки мулу, глини, пісок, мікроорганізми, волокно торфу та інші домішки органічного та неорганічного походження.
Ресурс: 6000 л.
Фільтр механічного очищення - виготовлений на 100% з поліпропілену, стійкого до біологічного забруднення, тому ідеально підходить для очищення питної води.

2. 2-я стадія: Фільтр з гранульованим кокосовим вугіллям (GAC-10R-C)
Картридж виготовлений на основі кокосового активованого вугілля. Видаляє хлор, його сполуки, пестициди, гербіциди, органічні речовини і деякі метали (бензольні сполуки), гази. Покращує смакові якості.
Ресурс: 6000 л.
Гранульований вугілля має сертифікат NSF / ANSI 61 - Даний сертифікат підтверджує безпеку матеріалів і елементів систем для здоров'я споживачів при контакті з питною водою. Отриманий в результаті численних випробувань сертифікат NSF / ANSI 61 свідчить про те, що змінний фільтр абсолютно безпечний для здоров'я людини.

3. 3-тя стадія: Фільтр з спресованого кокосового вугілля 10 мкм. (Карбон-блок CBC-10-10)
Картридж виготовлений з високоякісного кокосового активованого спресованого вугілля. Видаляє шкідливі органічні сполуки і хлор. Розмір пір: 10 мкм.
Ресурс: 6000 л.
Спресований вугілля має сертифікат NSF / ANSI 42 - Даний сертифікат поширюється на обладнання та матеріали, що використовуються для очищення питної води. Гарантує відсутність в очищеній воді хлору, сторонніх запахів і механічних забруднень. Отриманий в результаті численних випробувань сертифікат NSF / ANSI 42 свідчить про те, що сировина, яка використовується в змінному елементі абсолютно безпечно для здоров'я споживачів.

4.4-я стадія: Зворотньоосмотична мембрана
Принцип роботи системи заснований на проходженні потоку води під тиском через напівпроникні мембрани. В результаті потік води розділяється на дві частини: одна частина вхідного потоку води проходить крізь численні шари мембрани, а інша, щоб уникнути засмічення пір мембрани змиває забруднення в дренаж. Ефективність обратноосмотічеськіх мембран настільки велика, що вони можуть затримувати до 99% всіх розчинених речовин.
Ресурс: 6000 л.
Мембрана зворотного осмосу на 50 галон дозволяє фільтрувати воду зі швидкістю до 190 л / добу (до 8 л / год).

5. 5-я стадія: Вугільний фільтр тонкої фільтрації
Очищає воду від широкого спектру органічних і неорганічних розчинених домішок, вільного хлору, хлорорганічних сполук, пестицидів, нафтопродуктів, важких металів, усуває неприємний запах води, покращує її смакові якості.
Ресурс: 6000 л.
Вугільний фільтр тонкого очищення має сертифікат NSF / ANSI 42 - Даний сертифікат поширюється на обладнання та матеріали, що використовуються для очищення питної води. Гарантує відсутність в очищеній воді хлору, сторонніх запахів і механічних забруднень. Отриманий в результаті численних випробувань сертифікат NSF / ANSI 42 свідчить про те, що сировина, яка використовується в змінному елементі абсолютно безпечно для здоров'я людини.

6. 6-я стадія: Мінералізатор

Насичує очищену воду корисними для організму мінералами.

Характеристики

механічна фільтраціяДа
Розміщення фільтраПод мойкой
Ресурс картриджа, л6000
Розмір колби10" SL
Продуктивність л /добудо 190
Очищення (вид забруднення)Механические примеси, Хлор, Жесткость, Сероводород, Железо, Вирусы и бактерии, Минерализатор
Обсяг накопичувального бака, л8
мінералізаціяЕсть
підвищує насосЕсть
Країна виробникУкраина
Тип картриджаПолипропиленовый, Угольный, Минерализатор
Кількість ступенів очищення6
Тип водиДля холодной
Тип фільтраОбратный осмос
брендRaifil

User reviews(0)

Up