Картридж Pentek PD-10-934 POLYDEPTH

У наявності

0 грн.
Купить в 1 кликОплата
Наличный, Безналичный, Наложенный платеж.

Доставка
ОТ 1499 грн. - БЕСПЛАТНО* ПО УКРАИНЕ и Киеву.
ДО 1499 грн. - по тарифам службы перевозчика.
Курьер Киев - 99 грн.

Гарантия
14 дней -обмен/возврат без вопросов.
5 лет гарантии на фильтр.*


Опис

Фільтруючі елементи Pentek серії PD виготовлені з нового матеріалу POLYDEPTH, що представляє із себе високоякісний поліпропілен з гарантованою стабільністю структури внутрішніх шарів. Вони призначені для очищення холодної тагарячої (З температурою до 79,4 ° С) води від механічних домішок і мають високу стійкість до дії бактерій і хімікатів. Придатні до використання як в побутових цілях, так і в комерційних і промислових системах очищення води.
Поверхня картриджа покрита мікрожелобкамі, які значно збільшують фільтруючу поверхню. Термообработанная мікроволоконні конструкція не допускає наявності стирчать волокон і забезпечує чудову систему фільтрів здатність. Крім того, досягається підвищена жорсткість картриджа, який стає менш схильний до деформацій в порівнянні з нитяним і пелюстковими картриджами, включаючи і картриджі з просоченням смолою.

Характеристики картриджів Pentek PD-10-934

  • Матеріал: polydepth.
  • Розмір фільтровану частинок: 10 мкм.
  • Номінальний потік: 19 л /хв.
  • Діапазон робочих температур: + 4,4 ° С ... + 79,4 ° С.
  • Розміри: 251х64 мм.

Картриджі Pentek PD-10-934 сумісні зі стандартними корпусами (колбами) розміру 10 дюймів. Можуть бути використані в якості фільтрів попереднього механічного очищення в системах зворотного осмосу і проточних фільтрах доочищення питної води, а також в магістральних фільтрах механічного очищення холодної і гарячої води.

Характеристики

механічна фільтраціяДа
Очищення (вид забруднення)Механические примеси, Хлор
Країна виробникСША
Тип картриджаПолипропиленовый
Тип фільтраОбратный осмос, Проточный фильтр
брендPentair

User reviews(0)

Up