Картридж Pentek P1

У наявності

0 грн.
Купить в 1 кликОплата
Наличный, Безналичный, Наложенный платеж.

Доставка
ОТ 1499 грн. - БЕСПЛАТНО* ПО УКРАИНЕ и Киеву.
ДО 1499 грн. - по тарифам службы перевозчика.
Курьер Киев - 99 грн.

Гарантия
14 дней -обмен/возврат без вопросов.
5 лет гарантии на фильтр.*


Опис

Pentek P1 - один з кращих картриджів для тонкої механічної очистки. Ефективний проти іржавої води. Може застосовуватися в якості першої або третього ступеня фільтрації в побутових проточних фільтрах і системах зворотного осмосу. Кращий другий варіант, тому що в цьому випадку ресурс модуля буде вище.

Ресурс вироби може становити від декількох тижнів до півроку. 6 місяців - максимальний термін, відведений виробником. Вважається, що подальше використання несприятливо в мікробіологічному плані: навіть якщо фільтр ще здатний очищати воду, колонії бактерій, які оселилися в ньому, не зроблять водоочистку краще.

Відновленню не підлягає. Необхідна заміна на новий фільтроелемент.

Фільтруючий картридж Pentek P1 - модуль зі спіненого поліпропілену пористістю 1 мкм і розміром SL10 ". Тобто він забезпечує очищення холодної питної води від частинок більше 1 мкм і встановлюється в колби стандарту Slim Line 10 ". Підходить до більшості побутових фільтрів: магістральних, проточних і систем зворотного осмосу. Допоможе перетворити іржаву або каламутну воду в прозору, врятує сантехніку, водогрейную техніку, посудомийну і пральну машини від передчасного виходу з ладу.

Характеристики

механічна фільтраціяДа
Очищення (вид забруднення)Механические примеси, Хлор
Пористість картриджа, мкм1
Країна виробникСША
Тип картриджаПолипропиленовый
Тип фільтраОбратный осмос, Проточный фильтр
брендPentair

User reviews(0)

Up