Покращений комплект картриджів Ecosoft для потрійних фільтрів

5.001
Article: 0474
У наявності
859 грн.
730 грн.
Купить в 1 кликОплата
Наличный, Безналичный, Наложенный платеж.

Доставка
ОТ 1499 грн. - БЕСПЛАТНО* ПО УКРАИНЕ и Киеву.
ДО 1499 грн. - по тарифам службы перевозчика.
Курьер Киев - 99 грн.

Гарантия
14 дней -обмен/возврат без вопросов.
5 лет гарантии на фильтр.*


Опис

склад комплекту

Комплект складається з 3 картриджів, Фільтруючі матеріали яких спеціально підібрані для найбільш ефективної поетапної очищення води.

картридж 1 ступені

Картридж попереднього очищення заповнений фільтрує сумішшю ECOMIX D37. До її складу входить активоване вугілля, іонообмінна смола і інші компоненти. На першому етапі очищення знижується вміст хлору, важких і кольорових металів, а також солей жорсткості.

картридж 2 ступені

На другому етапі очищення вода проходить через картридж, заповнений сумішшю ECOMIX D531. Ключовою відмінністю цієї суміші від інших матеріалів Ecomix є наявність полімерного сорбенту. Він знижує концентрацію заліза, марганцю і органіки.

картридж 3 ступені

Заключний етап забезпечує фінішну очистку води. Картридж третього ступеня виготовлений з брикетованого активованого вугілля на основі шкаралупи кокосового горіха. На даній стадії видаляються дрібні частинки механічних домішок, органіки і хлорорганики, поліпшується смак і запах води.

Для чого підійде краще?

Покращений комплект картриджів може використовуватися як в потрійних фільтрах Ecosoft, так і в проточних системах інших брендів. З комплектом картриджів Ecosoft ви можете поліпшити можливості вашого фільтра. Склад картриджів спеціально підібраний для ефективного очищення жорсткої водопровідної води з підвищеним вмістом заліза і органіки.

Очищена вода приємна на смак і підходить як для пиття, так і для приготування страв і напоїв. Вона безпечна для побутових приладів, так як не призводить до утворення накипу на нагрівальних елементах. Також покращений комплект картриджів відрізняється від звичайного збільшеним ресурсом, який становить3000 літрів.


Характеристики

  • Тип фільтра: для проточних фільтрів;
  • Термін служби: 3 ... 6 міс;
  • Бренд: Ecosoft
  • Країна-виробник: Україна

Характеристики

Очищення (вид забруднення)Механические примеси, Хлор, Жесткость, Сероводород, Железо
Пористість картриджа, мкм1, 5
Країна виробникУкраина
Тип картриджаУгольный, Умягчающий, От железа
Термін служби, міс.3-6
Тип водиДля холодной
Розмір картриджа10" SL
брендEcosoft

User reviews(1)

Up