Вугільний фільтр поста In-Line GAC-1L

Article: 0703
У наявності
249 грн.
191 грн.
Купить в 1 кликОплата
Наличный, Безналичный, Наложенный платеж.

Доставка
ОТ 1499 грн. - БЕСПЛАТНО* ПО УКРАИНЕ и Киеву.
ДО 1499 грн. - по тарифам службы перевозчика.
Курьер Киев - 99 грн.

Гарантия
14 дней -обмен/возврат без вопросов.
5 лет гарантии на фильтр.*


Опис

Вугільний фільтр поста In-Line GAC-1L для систем зворотного осмосу від перевіреного польсько-американського виробника Leader з десятирічним досвідом виробництва являє собою якісну комплектуючу для фільтрів Лідер. Він застосовується на заключній стадії очищення води, що знаходиться в накопичувальної ємності фільтра. Вугільний фільтр поста Leader поглинає розчинений у воді газ і токсини, роблячи її смак більш м'яким і приємним. Забезпечуючи досконалу прозорість води, фільтр поста чесно заслуговує оцінки співзвучною відомим висловом «чиста як сльоза».

До складу даного постфільтру входять гранули активованого вугілля, укладені в особливий харчової пластиковий корпус. Для більш надійного використання модуля його корпус запаюється на виробництві, забезпечуючи повну герметичність і стійкість до тиску води. Використовуваний активний сорбент отримують з шкаралупи кокосового горіха. Особлива будова очищає матеріалу подібно тугому волокну, яке сприяє блокуванню хлору і йому подібних речовин. Завдяки рослинному походженню активованого вугілля, він працює на благо організму людини.

Монтаж або заміна вугільного постфільтру Leader In-Line GAC-1L виконується дуже легко, оскільки є вбудовані фітинги для швидкого кріплення. Ви можете без зайвих зусиль приєднати трубки, зафіксувавши штопорними скобами, і продовжувати користуватися фільтром собі на втіху.
Особливістю постфільтру In-Line GAC-1L є його універсальність за розмірами, яка дозволяє встановлювати його в будь-яку модель фільтра зворотного осмосу.

Характеристики

Очищення (вид забруднення)Хлор
Країна виробникПольша, США
Тип картриджаУгольный пост-фильтр
Термін служби, міс.9-12
Тип водиДля холодной
брендLeader

User reviews(0)

Up